Vrácení či výměna zboží je nyní hračka

Vrácení či výměna zboží je nyní hračka

22. 09. 2021, 22:24

Zpětná logistika zásilek

 

Řešíte jak vyměnit, nebo případně vrátit produkt, který jste si u nás zakoupili? Nejste si před nákupem jisti, zdali vám rukavice, nebo třeba obuv bude vyhovovat a neradi složitě posíláte balíky zpět? Máme pro vás jednoduché řešení a postup.

Zboží jednoduše zabalíte, odnesete na nejbližší podací místo Zásilkovny a o víc se nestaráte. Služba Zpětná zásilka vše vyřeší za vás. Jak?


 


 

1

Vrácené zboží vhodně zabalte, přidejte fakturu za zboží a na prázdný papír volnou formou napište žádost o výměnu zboží, případně vrácení peněz. Maximální váha a rozměry zásilky jsou uvedeny níže.

2

Napište na info@prohokejbal.cz o zaslání štítku pro odeslání zpětné zásilky. Bude vám zaslán štítek pro nalepení na odesílanou krabici.

3

Štítek nalepte na krabici a balíček odneste na nejbližší místo Zásilkovny.

4

Zásilku si na podacím místě vyzvedne kurýr Zásilkovny a doručí ji nám. Zbytek je už na nás.


Cenu dopravy platíme komplet my, proto vám i zasíláme štítek k přepravě. Vy za odeslání balíčku nedáte ani korunu. Chceme svým zákazníkům vyjít maximálně vstříc a zároveň rozumíme, že výběr tak zásadních doplňků jako jsou rukavice, či obuv, není jednoduchá záležitost a občas je nutné měnit velikosti.

Důležité - maximální váha zásilky je 5kg, nejdelší strana max. 70 cm a součet všech tří stran max. 120 cm. Kompletní instrukce Jak dobře zabalit zásilku naleznete na webu Zásilkovny.

Pokud byste měli jakýkoliv problém, nebo byste potřebovali změnit dopravce pro zaslání zboží, obraťte se na nás na telefonu 603 227 623, nebo emailem na info@prohokejbal.cz

 

Komentáře1

27. 04. 2023, 15:54:08
Martin Macko - odpovědět
Dobry den. Dnes jsem si vyzvedl balik s botami co jsem si u Vas objednal.Bohuzel jsem zjistil ze jsou mi male,proto bych je chtel vymenit za vetsi cislo.Dekuji s pozdravem Martin Macko.

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).