Zahajujeme vlastní výrobu plastů na betony!

Zahajujeme vlastní výrobu plastů na betony!

28. 05. 2020, 12:37

Úpravy brankářských betonů jsou již běžným jevem. Díky společnosti ReasonY Hockey přišla šikovná možnost namontovat si ochranné plasty a prodloužit tak životnost betonů. 

Jelikož slovenská společnost ReasonY Hockey ukončila výrobu těchto plastů (kapacitní problémy), převzali jsme její data a můžeme tak i nadále dodávat plastové doplňky pro brankáře.

Aktuálně tedy disponujeme vlastními formaci na výrobu, která probíhá v České republice a můžeme dodávat různé tvary ve více barevných variantách.

Novinkou je kusový prodej těchto plastů namísto celobalíčkového setu. I cena těchto plastů se díky lokální výrobě zefektiví a zároveň zlevní.

Vyzkoušejte naše nové plasty a vyberte si přesně daný díl, který pro své betony potřebujete.

 

 

Komentáře1

22. 01. 2021, 16:23:27
Lukáš Sterenčák - odpovědět
Dobrý den, jste prosím schopni dodat díly dle šablony, ale bez dír na šrouby ? Případně jen plastovou desku, ze kterých jsou díly řezazé ? Mám mnohem efektivnějí a roky ověřený způsob uchycení na betony s jednoduchou a rychlou výměnou a bez poškození betonů. Třeba si můžeme vzájemně pomoci :) Předek děkuji za odpověď Sterenčák +420 601 572 538

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).